اجاره روزانه آپارتمان در سرعین ، خانه دربستی در سرعین ، اجاره ویلا مبله در سرعین ، اجاره سوئیت آپارتمان در سرعین

اجاره ویلا در سرعین اردبیل

اجاره ویلا در سرعین اردبیل بهتر است یا اقامت در هتل؟

همواره اغلب کسانی که قصد دارند به صورت شخصی و نه با تور به شهر توریستی سرعین بروند، دغدغه‌ این را دارند که اجاره روزانه آپارتمان در سرعین چه مزیت‌های و یا معایبی نسبت به اقامت در هتل‌های سرعین دارد؟ آیا امکان اجاره سوئیت آپارتمان در سرعین وجود دارد یا خیر؟ قیمت اجاره ویلا در سرعین اردبیل چقدر است؟ خانه دربستی در سرعین چه ویژگی‌هایی دارد؟ اگر شما هم به دنبال یافتن جواب این پرسش‌ها هستید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

چرا سفر میکنیم؟ و چرا به سرعین سفر میکنیم؟

 1. مسافرت به بهبود سلامت جسم و روح کمک میکند.
 2. مسافرت باعث نشاط در زندگی می‌شود.
 3. مسافرت باعث آشنایی با فرهنگ های متفاوت میشود.
 4. در سفر با غذاهای متفاوت شهرها و کشورهای مختلف آشنا میشویم.
 5. شما در سفر فردی ماجراجو و فعال میشوید.
 6. در سفر با افراد بیشتری آشنا گشته و شبکه ارتباطات شمت وسیعتر میشود.
 7.  اگر خانواده و عزیزانتان در شهر دیگری باشند با سفر به آن شهر آنها را میبینید.
 8. اگر با دوستانتان سفر بروید مسافرت به تقویت دوستیهایتان کمک میکند.
 9. اگر شهر گرمسیر هستید به مناطق سردسیر و اگر شهر سردسیر هستید با مسافرت به مناطق گرمسیر حال وهوایتان عوض میشود.
 10. شاید در سفر عشق گمشده خود را یافتید این عشق میتواند یک شخص یا یک علاقه قلبی به انجام کاری باشد.
 11. در سفر به سرعین از چشمه های آب گرم و آبهای معدنی بهره و لذت میبرید.
 12. از مناطق دیدنی و طبیعی سرعین دیدن کرده و محو تماشی مناطق زیبای آن میشوید.
 13.  غذاهای محلی و بسیار دلچسب رستورانهای سرعین را نوش جان کرده و خاطره‌ای خوش برای خود و عزیزانتان رقم میزنید.

 

اقامتگاه در سرعین برای عید

قبل از پاسخ به مزایای اجاره روزانه آپارتمان در سرعین و دیگر سؤالات بالا، در ابتدا باید بدانید که شهر سرعین به دلیل شرایط مطلوب آب‌وهوایی، زیبایی‌های طبیعی به خصوص چشمه‌های آبگرم، در تمام طول سال پذیرای مهمان‌های زیادی از سراسر کشور و حتی دنیا است. از این رو جهت رفاه حال مسافران و گردشگران طیف وسیع و متنوعی از اقامتگاه‌ها در این شهر پدید آمده است که افراد می‌توانند بر اساس شرایط و بودجه‌ خود یکی از موارد زیر را انتخاب کنند:

 1. اقامت در هتل‌های سرعین
 2. اقامت در هتل آپارتمان های سرعین
 3. اجاره آپارتمان روزانه در سرعین
 4. اجاره خانه در سرعین برای چند روز
 5. اجاره ویلا استخر دار در سرعین

اینکه کدام یک از انواع اقامتگاه‌های سرعین بر دیگری ترجیح دارد، کاملاً سلیقه‌ای بوده و البته به میزان هزینه‌ای که برای این کار در نظر گرفته می‌شود، نیز بستگی دارد. برای روشن‌تر شدن این مسئله دو نوع اقامت در هتل و اجاره آپارتمان روزانه در سرعین را در زیر با هم مقایسه می‌نماییم.

البته در مقالاتی دیگر به: اجاره خانه دربستی در سرعین ، اجاره ویلا مبله در سرعین ، اجاره ویلا استخر دار در سرعین ( به علت دارا بودن تعداد زیادی آبگرم های معدنی و درمانی در شهر سرعین ویلا استخر دار خیلی محدود می باشد ) و اجاره سوئیت آپارتمان در سرعین خواهیم پرداخت.

اجاره روزانه خانه در سرعین ، خانه دربستی در سرعین ، اجاره ویلا مبله در سرعین ، اجاره سوئیت آپارتمان در سرعین

اجاره روزانه خانه در سرعین ، خانه دربستی در سرعین ، اجاره ویلا مبله در سرعین ، اجاره سوئیت آپارتمان در سرعین

مقایسه اجاره ویلای مبله در سرعین و اقامت در هتل‌های سرعین

آنچه مسلم است این‌که بحث بین برتری و ارجحیت نیست و افراد طبق نیاز و شرایط مد نظر خود نظیر امکانات، فاصله تا امکان رفاهی، تفریحی، قیمت، مدت زمان اقامت و تعداد نفرات ترجیح می‌دهند در هتل مستقر شوند و یا با اجاره آپارتمان روزانه در سرعین و یا اجاره ویلای مبله در سرعین اقامت نمایند.
از طرفی دیگر افرادی هم که به طبیعت و اقامت در ویلا نیز علاقه دارند، بالطبع اولین گزینه آن‌ها جهت اسکان اجاره ویلا استخر دار در سرعین خواهد بود، اما در حالت کلی جهت مقایسه و یافتن معایب و مزایای اقامت در هتل و اجاره آپارتمان روزانه در سرعین باید ویژگی‌ها و خصوصیات هر کدام را دانست تا از این طریق به نتیجه دلخواه دست یافت.

چرا اجاره ویلا مبله در سرعین یا اجاره آپارتمان روزانه در سرعین بهتر است؟

 • ارزان‌
 • امکان انتخاب محل اسکان در مجاورت مکان تفریحی موردنظر
 • امکان استقرار به مدت طولانی‌تر
 • تهیه غذا
 • احساس راحتی منزل خود داشتن
 • تردد آسان‌تر بدون نیاز به کارت شناسایی
 • فضای وسیعتر

مزایای اجاره آپارتمان روزانه در سرعین نسبت به اقامت در هتل

 • اجاره ویلا ارزان و باصرفه‌تر از اقامت در هتل است.
 • فرد با اجاره ویلا و یا اجاره خانه در سرعین برای چند روز آرامش و راحتی بیشتری داشته و احساس می‌کند در خانه خود است.
 • بیشتر افراد غذاهای بیرون و رستوران را دوست ندارند و یا ممکن است از رژیم خاصی پیروی کنند. بنابراین با اجاره سوئیت آپارتمان در سرعین می‌توانند خود آشپزی کرده و علاوه بر اطمینان از سلامتی غذاها و باب طبع بودن، هزینه‌ها را به طرز چشمگیری کاهش دهند.
 • افرادی که به صورت گروهی خانوادگی و دوستان سفر می‌کنند، بیشتر ترجیح می‌دهند در کنار یکدیگر باشند که با اجاره آپارتمان روزانه در سرعین یا ویلا در سرعین این موقعیت برای آن‌ها فراهم می‌گردد.
 • با بالا رفتن تعداد هزینه اقامت در هتل بالاتر رفته و ممکن است مجبور شوند کمتر در سفر بمانند و یا از برخی تفریحات و خریدهای خود بکاهند.
 • رفت‌وآمد در هتل‌ها دارای ضوابط و مقررات خاصی است. اما در ویلا یا آپارتمان روزانه این قوانین کمتر بوده و آزادتر می‌توان به محل اسکان مراجعه کرد.
 • برخی افراد تنهایی را دوست دارند. بنابراین ترجیح می‌دهند با خانه دربستی در سرعین به دور از هیاهو و شلوغی به گشت‌وگذار بپردازند.

برای مشاهده آگهی های اجاره روزانه در سرعین کلیک کنید.

نکات مهم اجاره ویلا در سرعین اردبیل

با توجه به آنچه گفته شد، چنانچه قصد اجاره ویلای مبله یا استخردار در سرعین، اجاره آپارتمان روزانه مبله در سرعین و یا اجاره خانه در سرعین برای چند روز را دارید، رعایت نکات زیر لازم و ضروری است:

 1. محل موردنظر خود را با در نظر فاصله تا مرکز شهر و یا امکان و جاذبه‌های توریستی و تفریحی خود انتخاب کنید. جهت این کار بهتر است به نقشه شهر سرعین مراجعه کرده تا خیابان‌ها و امکان شهر را شناسایی نمایید.
 2. توجه کنید که جهت رزرو ویلا قبل از سفر اقدام کرده و از مکان استقرار خود مطمئن شوید. زیرا سرعین شهر توریست پذیری بوده و معمولاً در تمام طول سال مسافر دارد.
 3. چنانچه با ماشین سفر می‌کنید، از داشتن پارکینگ  اطمینان پیدا نمایید.
 4. امکانات موردنیاز خود مانند تجهیزات سرمایشی یا گرمایشی، وسایل آشپزی، خواب و غیره را مد نظر قرار داده و بر اساس آن‌ها محل دلخواه خود را انتخاب و سپس اقدام کنید.
 5. توجه کنید تعداد اتاق‌های آپارتمان یا خانه برای اجاره آپارتمان روزانه در سرعین یا ویلا بر اساس تعداد افراد است.
 6. قبل از پرداخت هرگونه وجه جهت اجاره آپارتمان روزانه در سرعین ( خانه دربستی در سرعین ، اجاره ویلا مبله در سرعین ، اجاره سوئیت آپارتمان در سرعین ) از وجود مکان، امکانات و خدمات ارائه شده و اعتبار اجاره دهنده آگاه شوید. زیرا متأسفانه گسترش شبکه‌های اجتماعی و صفحات وب سبب شده که افراد با قصد سودجویی اقدام به کلاه‌برداری از شما را نمایند.

ما در سایت املاک سرعین ۲۴  تمام تلاش خود را کرده ایم تا علاوه بر کیفیت آگهی های ثبت شده به امنیت ملک نیز توجه ویژه ای داشته باشیم تا خدای ناکرده مشکلی برای میهمانان عزیز رخ ندهد.

تفاوت های سوئیت آپارتمان، آپارتمان روزانه و ویلا :

لحظه ورود به یک شهرناشناخته و غریب هیجانی وصف ناپذیر سراپای وجود انسان را دربر میگیرد، به پای این هیجان مثال زدنی، هیچگونه شادی و شعف دیگری در زندگی نمیرسد. از جنس خاص خودش است. دیدن کوچه‌ها و خیابانهای ناآشنا.

در شهر زیبای سرعین بیشتر توریستها از بدو ورود تا انتهای سفر این هیجان را تجربه میکنند. برای اینکه خاطره دلپذیر شما از سفر به سرعین تکمیل شود ما مشکل انتخاب اقامتگاه را برای شما هر چه آسانتر کرده‌ایم.

انتخابهای متفاوتی برای گذراندن استراحتگاه سفر خود در سرعین ۲۴ دارید. اجاره آپارتمان روزانه سرعین، اجاره ویلا در سرعین اردبیل، اجاره ویلا مبله و ویلای استخردار در سرعین.

در ادامه مطلب میخواهیم تفاوت و ویژگیهای هر یک را بررسی نماییم.

ابتدا ببینیم واژه آپارتمان چه معنی میدهد.

آپارتمان Apartment یک خانه با هال و پذیرایی که میتواند به تعداد یک تا سه اتاق خواب داشته باشد و هر اتاق خواب نیز دارای دو تخت خواب است. معمولا آپارتمانهای روزانه ما در سرعین، به تعداد کافی میز و صندلی و مبلمان راحتی دارند. سیستمهای صوتی و تصویری نیز در پذیرایی قرار دارد. همچنین یک حمام و آشپزخانه بصورت open نیز در آپارتمانها به همراه وسایل آشپزخانه وجود دارد.

سوئیت به چه اقامتگاهی میگویند؟

سوئیت (suit) : نام دیگر آن سراچه نیز هست، به آپارتمانی گفته می شود که اتاق خوابهای آن در قسمت پشت و پذیرایی در جلو قرار دارد. بعضی از سوئیتهای ما در سرعین نیز به صورت دوبلکس هستند. یعنی پذیرایی در طبقه پائین و اتاقها و حمام و سرویس بهداشتی چند پله بالاتر قرار دارد. بیشتر آگهی هایاجاره سوئیت آپارتمان در سرعین ما دارای یک آشپزخانه کوچک نیز هست.

سوئیت های ما در اجاره روزانه سرعین دارای مبلمان شیک و راحت، امکانات موردنیاز آشپزخانه و تلویزیون هستند.

ویلا چه تفاوتی با سوئیت و آپارتمان دارد؟

اگر از طبیعت لذت میبرید و به انتظار طلوع زیبا و اسرارآمیز خورشید شبها به رختخواب میروید. اگر از صدای پرندگان و هوای سبک آغاز روز احساس شعف میکنید به دنبال ویلا باشید. ویلاها معمولاً در خارج شهر در طبیعت یا در منطقه‌ای خوش آب و هوا بنا شده‌اند.

با باز کردن پنجره ویوی طبیعت و باغ و درخت را میتوانید ببینید.

سلایق افراد در سفر کردن متفاوت است اما هیچ سفری مانند سفرهای ساده و گذر از جاده‌های بی انتها و ناآشنا و اقامت در یک ویلا یا سوئیت که مانند خانه خودمان است، حس راستین کودکی را در ما تازه نمی‌کند.

قوانینی که ما برای  اجاره ویلا در سرعین رعایت می‌نماییم:

 1. اولین و مهمترین مورد برای ما، بیمه کردن ویلا در برابر حوادث است. هر اتفاقی در ویلا روی دهد، ما خودمان را مسئول میدانیم و ویلا را در برابر این حوادث غیرمترقبه بیمه میکنیم.
 2. بعضی از ویلاهای ما در سرعین، منزل صاحب ویلا بوده که در زمانهای پرمسافر شهر برای راحتی حال مسافران در اختیار ما برای اجاره ویلا در سرعین اردبیل قرار می‌دهند، ما وسایل ویلا را جهت رفاه حال مسافران کامل بررسی میکنیم، همچنین جهت اینکه بعدها سوءتفاهمی پیش نیاید هیچگونه وسایل شخصی و قیمتی صاحب خانه را درون ویلا نمی گذاریم.
 3. ویلا حتماً باید کاملاً تمیز و مرتب به مسافران ما تحویل داده شود، همچنین جهت اجاره ویلا در سرعین اردبیل، تمامی تجهزات لوله کشی، برقی، گازی، خروجی بخاری، سیم کشی‌هاو….. مورد بررسی قرار میگیرد تا از سلامت آن مطمئن شویم و از پیشامدهای ناگوار جلوگیری نماییم.
 4. موارد ایمنی و آگاهی مسافران از شرایط آپارتمان روزانه سرعین یا ویلاهای سرعین ۲۴ برای ما بسیار اهمیت دارد. اگر مشکلی وجود داشته باشد مثل وجود چاهی در حیاط ویلا یا چنین موقعیتهایی حتماً به مسافران عزیزمان اطلاع میدهیم.
 5. اگر ویلا شرایط خاصی در جهت نگهداری حیوانات خانگی داشته باشد قبل از اجاره ویلاها در سرعین با مسافرانمان درمیان میگذاریم.
 6. آماده نمودن سیستم‌های گرمایشی یا سرمایشی مناسب به عهده ماست. قبل از اجاره آپارتمان روزانه در سرعین یا ویلا در سرعین ۲۴ از سلامت تجهیزات گرمایشی و سرمایشی اطمینان حاصل میکنیم.

همان‌طور که گفته شد، برخی افراد بسته به شرایط خود در هنگام سفر به سرعین ترجیح می‌دهند که با اجاره ویلا یا آپارتمان راحت‌تر و ارزان‌تر نسبت به هتل در این شهر اقامت نمایند و جهت این کار اغلب با جستجو در فضای اینترنت و یا روزنامه‌های نیازمندی محلی اقدام به یافتن محلی برای اجاره روزانه آپارتمان در سرعین می‌نمایند که در این راه رعایت یک سری نکات الزامی است تا سفری آسوده با هزینه کمتر را تجربه نمایند.

همچنین می توانید در بخش معرفی جاذبه های گردشگری سرعین با مناطق بکر سرعین برای گذراندن اوقات فراغت خود آشنا شوید.

هر سفری دو جنبه دارد: ترک گفتن و رسیدن، عشق همواره چیزی را پشت سر خود به جا می‌گذارد و می‌رود. حالا دیگر راحت‌تر نفس می‌کشیدیم، ماجراجویی، ریه‌های ما را پر از اکسیژن شور و نشاط میکرد. دیدن سرزمین‌های دور، ماجراهای قهرمانانه، آدمهای متفاوت، همه و همه در خیالمان چرخ می‌زدند.علی رغم خستگی مفرط، چشم‌های ما دوست نداشتند بخوابند.

خاطرات سفر با موتور سیکلت چه گوارا

اجاره ویلا استخر دار در سرعین

همین عبارت استخردار کافیست تا بسیاری از افراد را شیفته ویلا کند. در سرعین ویلاهای استخردار کم نداریم. ما در سرعین ۲۴ سعی بر آن داشته‌ایم که اقامتگاهها را مطابق سلیقه مسافران عزیز سرعین فراهم نماییم. میتوانید انواع ویلاهای استخردار را در سایتمان بیابید.

اجاره سوئیت در سرعین اردبیل

انواع مختلفی از سوئیتها را آماده پذیرایی از شما عزیزان کرده ایم. سوئیتهای ما در انواع سوئیت ارزان در سرعین اردبیل،  سوئیت لوکس در سرعین، سوئیت دوبلکس برای مهمانان عزیزمان تدارک دیده شده است. تمامی سوئیتها انواع امکانات مورد نیاز را دارند و بطور روزانه کاملاً نظافت میشوند.

قیمت اجاره ویلا در سرعین

سرعین ۲۴ همواره تلاش نموده که با کمترین میزان قرارداد با صاحبان ویلا، قیمتهای مناسبی را برای هم‌میهنان عزیز تعیین نماید. تا از هر لحاظ رضایت شما عزیزان جلب شده و مشتریهای دائمی مسافرت به شهر زیبای ما شوید. قیمت مناسب اجاره ویلا در سرعین را از ما بخواهید.

قوانین اجاره روزانه ویلا و آپارتمان در سرعین اردبیل

بر طبق شیوه نامه اجرایی ذخیره و ابطال اتاق در واحدهای اقامتی ایران، که از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور صادر شده است، ما نیز قوانینی برای افزایش رضایتمندی مسافران و حمایت از سرمایه گذاران در ادامه لیست میکنیم.

قوانین و شرایط عمومی:

 1. متقاضی باید در مهلت تعیین شده نسبت به واریز وجه اقدام نماید.
 2. اقامتگاهها حداکثر تا ۴۸ ساعت تأییدیه یا عدم تأییدیه را اعلام نمایند.
 3. رزرو اتاق به نام مهمان استفاده کننده میباشد و غیرقابل انتقال است.
 4. رزورهای بدون پیش پرداخت و بدون تأییدیه کتبی فاقد اعتبار است و سایت سرعین ۲۴ و اقامتگاهها مسئولیتی در قبال آنها نخواهند داشت.
 5. ساعت رسمی برای تخلیه اقامتگاهها حداکثر ساعت ۱۲ ظهر و ساعت رسمی تحویل اقامتگاهها ساعت ۱۴ است.
 6. مهمان باید در هنگام تحویل اقامتگاه برگ تأییدیه رزرو را بهمراه خود داشته باشد.
 7. در هنگام تحویل اقامتگاه مهمانی که اقامتگاه به نام او رزرو شده است، باید مدارک کامل شناسایی را همراه داشته باشد.
 8. در صورت تسویه حساب واحدهای اقامتی حق نگه داشتن مدارک شناسایی مهمانان را ندارند و بلافاصله بعد از رؤیت و احراز هویت مهمان، مدارک باید بازگردانده شود.
 9. در صورت جا ماندن یا تأخیر یا لغو برنامه مهمانان واحدهای اقامتی هیچ مسئولیتی را برعهده نمیگیرند و مهمانان مشمول شرایط ابطال رزرو میشوند.

  در حوادث غیرمترقبه و شرایط بحرانی

 1. در صورت رخداد حوادث و بلایای طبیعی که خارج از اراده دو طرف است، رزرو لغو گردیده و وجوه دریافتی بازپس داده میشود.
 2. چنانچه به هر دلیلی اقامتگاه در روز مقرر آماده پذیرایی از مهمانان نباشد با موافقت مهمانان باید اقامتگاه دیگری تحت همان شرایط تدارک دیده شود. در غیراینصورت کل وجه و جریمه ۱۰۰ درصدی به مهمانان پرداخت میگردد.

  اقامت های نصف و نیمه

 1.  تحویل اقامتگاه قبل از ساعت صبح یک شب کامل حساب می‌گردد و پس از آن حداکثر درصد هزینه کل یک شب محاسبه میشود. در صورت درخواست مهمان برای افزایش اقامت تا ساعت ۱۸ حداکثر ۵۰ درصد و بعد از آن ساعت هزینه کامل شامل میشود.
 2.   چنانجه در زمان تعیین شده مهمان خود را نرساند و اطلاع نیز ندهد، مکان به مدت یک شب خالی نگه داشته میشود و بعد از آن تاییدیه رزرو باطل میگردد و هزینه یک روز اقامت از مبلغ پیش پرداخت کسر میگردد.

  شرایط ابطال رزرو در اقامتگاهها

          به وقت خسارت و جریمه …

 •          اگر تا ۲۰ روز قبل از زمان رزرو، متقاضی برای لغو آن اقدام نماید، جریمه‌ای شامل حال او نمیشود.
 •          از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل از زمان رزرو، مبلغ ۲۰ دصد هزینه اقامت یک شب.
 •          از ۱۰ تا ۶ روز قبل از زمان رزرو، مبلغ ۳۰ درصد هزینه اقامت یک شب.
 •          از ۵ روز تا ۴۸ ساعت قبل کل از زمان رزرو، مبلغ ۵۰ درصد هزینه اقامت یک شب.
 •          از ۴۸ ساعت قبل تا زمان تعیین شده برای ورود به اقامتگاه، مبلغ ۷۰ درصد هزینه اقامت یک شب.

        تبصره ۱: چنانچه مهمان پس از رزرو و اقامت در هتلی، بنا به هر دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف شد، هزینه یک شب اقامت به ازاء هر اتاق محاسبه و از مبلغ         پیش‌پرداخت کسر خواهد شد، به جز موارد خاص با توافق طرفین.

  مقررات متفرقه

  اگر موردی در شیوه نامه بررسی نشده یا از قبل بین مهمان و اقامتگاه توافق نشده باشد، نظر کارشناسی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعمال میشود. در           صورت اعتراض هریک از طرفین در کمیته ای متشکل از افراد حرفه ای مرتبط و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان بررسی و ابلاغ رأی خواهد شد.

 تمامی این قوانین برای راحتی کار شما عزیزان بوده و در همه موارد توافق دو طرف ارجحیت دارد. سرعین ۲۴ آرزوی سفری خوش و ثبت خاطرات دل انگیز را برای شما در اقامتگاههای روزانه سرعین دارد. ما همواره در کنار شما هستیم.

ما برای در پیش گرفتن این سفر، شیر یا خط انداختیم. شیر آمد؛ یعنی باید رفت و ما رفتیم. اگر خط می آمد و حتی اگر ده بار پشت سر هم خط می آمد، ما آن را شیر می دیدیم و به راه می افتادیم. انسان، میزان همه چیز است. نگاه من است که به همه چی معنا می دهد.

چه گوارا، خاطرات سفر با موتور سیکلت

خانه دربست در سرعین

در سایت سرعین ۲۴ میتوانید برای اقامتگاههای روانه خانه های دربست مبله مناسبی را در سرعین بیابید. معمولا این خانه ها از هشتاد متر به بالا هستند و در اتاق خوابها تخت خواب و تشک  ملحفه اضافی در اختیار مهمانان قرار میگیرد. بعضی از این خانه های دربست در سرعین بصورتی است که هنگام رزرو بلیط تخفیف آبدرمانیها بطور رایگان به مهمانان عزیز اهدا میگردد.

اجاره منزل مبله در اردبیل یا سرعین اردبیل

در اجاره روزانه منزل مبله یا خانه های دربستی ذر سرعین اردبیل قوانین هر خانه ممکن است با دیگری اندکی متفاوت باشد که ما در هر آگهی قوانین منحصر به فرد یا متفاوت آن خانه در سرعین را درج کرده ایم. به قوانین مندرج در انتهای آگهی های سایت سرعین۲۴ دقت بفرمایید. مانند قوانین زیر:

 1. برگزاری مراسم مهمانی با تعداد بالا در اقامتگاههای اجاره ای روزانه سرعین ممنوع است.
 2. نگهداری حیوانات خانگی در بیشتر خانه های مبله دربستی در سرعین ممنوع است.
 3. استعمال دخانیات در داخل اقامتگاهها ممنوع است و میتوانید برای مصرف از محوطه حیاط اقامتگاهها استفاده نمایید.

اجاره سوئیت ارزان در سرعین

وقتی حرف از سیر و سفر و سیاحت میزنیم بلافاصله به یاد خرج و هزینه های زیاد سفر میفتیم و از ادامه برنامه ریزی برای سفر منصرف میشویم. اما باید بدونید که خیلی از افراد سفرشان را به گونه‌ای برنامه ریزی و مدیریت مینمایند که گاهی حتی هزینه آن از هزینه ماندن در منزلشان کمتر میشود.

به جای هزینه های گزاف برای هتل ها چندین ستاره و هزینه های غذاخوری در رستورانهای لوکس میتوانید از اجاره سوئیت ارزان در سرعین بهره ببرید و با استفاده از امکانات این سوئیتها، دست به کار شده و آشپزی های ساده انجام دهید تا هم در وقت و هم در هزینه ها صرفه جویی نمایید. با مدیریت و استفاده از تکنولوژی رزرو این اقامتگاههای ارزان از سایت سرعین ۲۴ براحتی و ارزانتر سفر نمایید.

هزینه عمده در بیشتر سفرها هزینه اقامتگاه و اسکان هست که سرعین ۲۴ این مورد را برای شما حل کرده و لیستی ا ز اقامتگاههای ارزان در سرعین تهیه نموده است.

قیمتها در سایت سرعین ۲۴ در بازارهای رقابتی بین مالکین آگهی ها در سایت، در سطح مناسب و واقعی برای شما در نظر گرفته میشود. در بعضی از سایتهای همکار شما قیمتهای بالای بیش از حد را به دلیل نبود رقابت بین آگهی‌ها و استفاده از کمبود اطلاعات مسافران میبینید. در سرعین ۲۴ تمامی این موارد توسط کارشناسان ما در نظر گرفته میشود تا قیمتها هر چه مناسب تر  و واقعی تر بهینه شود.

برای صرفه جویی در هزینه‌های سفرتان سایت سرعین ۲۴ امکان اجاره سوئیت ارزان در سرعین را نیز برای مهمانان گرامی فراهم کرده است. این سوئیتها بسیار تمیز و همراه با امکانات مورد نیاز مهمانان است. دسترسی نزدیک به سوپرمارکت، نانوایی و مراکز آبدرمانی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.