بهترین آبگرم سرعین

بهترین آبگرم سرعین

شهر سرعین و وجه تسمیه

شهر زیبای سرعین که به نام سریین بین محلی ها شناخته می شود به شهر چشمه های جوشان و خروشان نیز مشهور است. سریین در زبان ترکی به معنای خنک است. در تاریخچه ی نام های شهر سرعین ساری قیه و سرائین نیز دیده می شود. سرعین در غرب استان اردبیل قرار دارد، فاصله ی اردبیل تا شهر سرعین حدود نیم ساعت است. وجود آبگرم در سرعین جز فاکتورهای اصلی گردشگری استان شناخته می شود. شهر کوهستانی سرعین با ارتفاع هزار و ششصد متر از سطح دریا مناظر بی نظیری از طبیعت را در پیش چشمان شما نمایان می کند. بهترین آبگرم های سرعین در سطح شهر وجود دارند که موجب می شود هر گردشگری بتواند با انتخاب یکی از این آبگرم ها ساعاتی را به دور از مشغله و فکر استراحت و آرامش را تجربه کند. علاوه بر تمام این ها کسانی با هدف درمان سفر به سرعین را انتخاب می کنند.

انتخاب بهترین آبگرم سرعین

بهترین آبگرم سرعین را به سختی می شود تمیز داد، با توجه به تعداد زیاد چشمه های آبگرم سرعین و امکانات متنوع هر کدام انتخاب سخت خواهد بود. تعداد چشمه های آبگرم سرعین تا صد و هجده دهنه می دانند، خاصیت اسیدی این چشمه های جز فاکتورهای معرف آن ها نیز هست. بهترین آبگرم سرعین خاصیت درمانی نیز دارد. سالانه تعداد زیادی گردشگر از سراسر آسیا و جهان به سمت این شهر می آیند تا از بهترین آبگرم غرب آسیا استفاده کنند. حدفاصل بین اردیبهشت و شهریور بهترین زمان استفاده از آبگرم های سرعین است.

آبگرم های سرعین دارای آبی اسید هستند که همگی گازدار می باشند. این چشمه های آبگرم برای مشکلاتی از قبیل: آرتروزهای خفیف و شدید، پوکی استخوان، دردهای قلبی و گرفتگی های عروقی و از همه مهم تر بیماری های پوستی مفید فایده است. راز شادابی پوست و موهای اهالی سرعین همین استفاده ی مداوم از چشمه های آبگرم است.

با سفر به سرعین و خرید ویلا در سرعین یا حتی خرید آپارتمان در سرعین این حق انتخاب برای شما وجود دارد تا چند روزی را در دل طبیعت زیبای این شهر به تفریح و استراحت بپردازید. با اقامت در سرعین و خرید املاک سرعین می توانید از آبگرم های پر فایده ی این منطقه نیز بهره ببرید و پوست و بدنی شاداب داشته باشید. هوای خنک و کوهستانی سرعین در کنار آبی گرم تضادی بی نظیر را ایجاد می کند و حسی مطبوع به شما خواهد بخشید.

آبگرم گاومیش گلی که میتواند بهترین آبگرم سرعین باشد

با خرید آپارتمان در سرعین آن هم در مرکز شهر می توانید از امکانات رفاهی بسیاری بهره مند شوید. سرعین شهر چشمه های جوشان است که بهترین این چشمه ها در آبگرم گاومیش گلی قرار دارند. شاید برای شما هم سوال باشد تا چه میزان حرارت در این آبگرم بالا می رود؟ دمای آبگرم گاومیش گلی نزدیک به چهل و شش درجه است. با وجود این حرارت بالا املاحی مانند کلروره، بی کربنات و کلسیک در آن وجود دارد.
اگر قصد دارید از بهرین آبگرم سرعین استفاده ی همه روزه داشته باشید باید اقدام به خرید ویلا در سرعین کنید، بسته به نوع سلیقه و احتیاج شما ما تعداد زیادی آگهی فروش خانه و آپارتمان در سایت املاک سرعین ۲۴ برای شما فراهم کرده ایم. علاوه بر این ها با رهن و اجاره ی آپارتمان در سرعین موجب خواهد شد تا با طی کردن مسیری کوتاه به آبگرم گاومیش گلی برسید و از فواید درمانی آن لذت ببرید. استراحت در آب گرم گاومیش گلی برای هر فردی توصیه می شود، همچنین راه رفتن در آب این چشمه به بیماران روماتیسمی جانی دوباره می بخشد.

آب معدنی گاومیش گلی ( بهترین آبگرم سرعین ) در منطقه ای زیبا نیز واقع شده است که خود جز دیدنی های سرعین می باشد. مجموعه ی درمانی گاومیش گلی دارای استخری روباز به مساحت چهارصد متر و عمق یک و نیم تر است. تمام امکاناتی که از یک مجموعه ی مجهز و بهداشتی را انتظار دارید می توانید در آبگرم گاومیش گلی بیابید. چشمه ی آبگرم گاومیش گلی به قدری پر آب است که به دیگر مجموعه های آبدرمانی سرعین نیز عملیات انتقال آب را نیز انجام می دهد.
آبگرم گاومیش گلی با فوایدی که دارد دارای شهرت در جهان شده است. خوب است بدانید بیماری های روماتیسمی و پوستی در این آبگرم قابل درمان هستند و از هشت صبح تا هفت شب نیز این مجموعه در ارائه ی خدمت رسانی آماده می باشد.

آبگرم رویال پارک

در محدوده ی شرقی شهر سرعین اگر کمی به سمت جنوب پیش بروید مجموعه ای دیدنی را خواهید یافت. این مجموعه ی آبدرمانی که جز مجهزترین آبگرم های سرعین است در اتحادیه ی جهانی آبدرمانی نیز به ثبت رسیده است. جالب است بدانید آبی که در سیزده استخر این مجتمع استفاده می شود از آبگرم گامیش گلی تهیه شده و وجه ای بین المللی به این آبگرم بخشیده است. با خرید املاک سرعین در هر گوشه از شهر هم از هوای پاک سرعین لذت ببرید و هم از آبگرم های با کیفیت که به روح شما جلایی دوباره خواهند داد. برای شما که با هدف درمانی شهر سرعین را انتخاب می کنید بهتر است اقدام به اجاره روزانه آپارتمان در سرعین کنید، با این کار به راحتی به چندین آبگرم بین المللی و کیلینیک تخصصی آبدرمانی دسترسی خواهید داشت.

مجتمع آبدرمانی رویال پارک دارای امکانات رفاهی از قبیل: جکوزی، سونا، اتاق کپسول لاغری، استخر خصوصی، کافی شاپی مدرن، باشگاه ورزشی با امکانات عالی و بخش تراپی و ماساژهای مختلف نیز می باشد. برای رفاه حال مشتریان مجتمع آبدرمانی رویال پارک دارای دو بخش مجزای بانوان و آقایان است که در دو روز آخر هفته از هشت صبح تا نیمه شب و از شنبه تا چهار شنبه از ده صبح تا یازده شب در حال خدمات رسانی هستند.

سبلان منظره گل خش خاش سرعین

پتانسیل فراوان شهر سرعین تنها به بخش های تاریخی و طبیعی محدود نمی شود، همانطور که در بخش قبل به معرفی تعدادی از آبگرم های سرعین پرداختیم در مطلب پیش رو نیز آن را تکمیل خواهیم کرد. همانطور که می دانید سرعین شهری توریستی در استان اردبیل است که برای بسیاری از ایرانیان مقصدی مهم شناخته می شود. با خرید خانه در سرعین و یا رهن و اجاره روزانه آپارتمان در سرعین می توانید از تمام امکانات رفاهی و تفریحی این شهر زیبا استفاده کنید.
آبگرم های سرعین بخش اصلی شهر را در دست دارند، بسیار مسافران و مراجعه کنندگان به شهر سرعین برای امور مربوط به سلامتی راهی این شهر می شوند. استفاده از خاصیت های متفاوت آبگرم در بین عام و خاص از شهرت خاصی برخوردار است. اهالی سرعین با وجود این آبگرم ها در گوشه گوشه شهر همیشه زمانی را برای استراحت خواهند داشت. با پیشرفت روزافزون شهر سرعین و وسیع شدن شهر خرید ملک و سرمایه گذاری در این شهر رو به افزایش است. آبگرم های سرعین با ایجاد فضایی متفاوت در شهر حس طراوت و شادابی را به مراجعه کنندگان تزریق می کنند.
در زمان های گذشته استفاده از آبگرم های سرعین تنها محدود به استحمام بوده است، آبگرم هایی که همه روزه تعداد زیادی از اهالی سرعین را در خود جای می داده امروز تبدیل به یکی از منابع مهم گردشگری شمال غرب ایران شده است. تنوع آبگرم های سرعین و نوع امکاناتی که هر یک از آن ها در خود جای داده اند باعث شده تا حق انتخاب های فراوانی را در پیش رو داشته باشید. برای اقامت در سرعین و استفاده از آبگرم های این منطقه می توانید اقدام به خرید املاک در سرعین نمایید.

آبگرم ژنرال سرعین

در سال نود و دو آبگرم ژنرال با دمای سی و چهار درجه سانتی گراد و در شمال شهر سرعین به افتتاح رسید. طعم آب این چشمه ترش است و رنگی ندارد. از ترکیبات موجود در آبگرم ژنرال می توان به وجود آنیون های بیکربتات، کلرور، سولفات، منیزیم، پتاسیم و کلسیم اشاره کرد. این آبگرم در زمان اشغال روس های به نام ژنرال شهرت پیدا کرده است. در تاریخچه ی این آبگرم آمده است که سربازان دارای جراحت روس در این آبگرم ذکر شده به درمان زخم های خود می پرداختند. امروزه آبگرم ژنرال دارای دو بخش مردانه و زنانه است که هر کدام دارای بخش های مختلفی اعم از استخر های بزرگ و کوچک، سونا خشک و بخار، جکوزی، رختکن، بوفه و … است. حوضچه ای که تغذیه کننده ی آبگرم ژنرال است داری قطری برابر با پنج متر است. آبگرم ژنرال سرعین در میدان گاومیش گلی، بلوار شریعتی واقع شده است، نزدیکی به مراکز خرید و هتل های متنوع از فاکتورهای مثبت این آبگرم است.

آبگرم پهنلو

اگر کمی سخت سلیقه هستید و می خواهید از بهترین امکانات یک مجتمع آبدرمانی بهره ببرید باید به آبگرم پهنلو مراجعه کنید. آبگرم پهنلو سرعین در شرق سرعین و دقیقا در نزدیکی میدان ولیعصر واقع شده است. این آبگرم از سرچشمه ای به اندازه ی سی و پنج متر مربع به سطح زمین می رسد، آبگرم پهنلو در سال نود و چهار در سرعین احدث شد تا میزبان تعداد زیادی گردشگر و مراجعه کننده باشد. آبگرم پهنلو جز داغ ترین آبگرم های ایران است که با چهل و سه درجه حرارت در بین دیگر آبگرم های سرعین منحصربفرد است. رنگ آب این چشمه رو به سبزی می رود و دارای کلرور، سولفات ، سدیم ، پتاسیم و … نیز هست. اگر سمت شرق وارد شهر سرعین شوید به راحتی به این مجموعه خواهید رسید.
آبگرم پهنلو با وجود امکاناتی مانند: استخر بزرگ آبدرمانی، استخر کودکان، وان های انفرادی، ماساژ، سونای خشک و بخار، جکوزی، آبشار آب داغ، فیش تراپی، تردمیل و دوچرخه داخل آب، تونل مه سرد، حمام ترک، گذر سلامت و فیتنس، دوش و بوفه، آسانسور و ویلچر رو جز مجهزترین آبگرم های سرعین است.

آبدرمانی شهر آفتاب

در منتهی الیه شرقی شهر سرعین دره ای به نام پهنلو جای خشک کرده است که تعداد زیادی مقصد گردشگری را در خود جای داده است. این منطقه ی طبیعی و بکر با داشتن یک آبگرم طبیعی تکمیل شده است. مجموعه ی آبدرمانی شهر آفتاب با مساحتی بالغ بر هزار و دویست متر در چهار طبقه به افتتاح رسیده است. با مراجعه به این آبگرم با چهار طبقه ی متفاوت مواجه خواهید شد. ابتدا در طبقه ی اول استخرهای مناسب بزرگسال و خردسالان را خواهید یافت. در قسمت های دیگر همین طبقه سونای خشک، سونای بخار، تونل آب سرد، جکوزی و … است. در طبقه ی دوم قسمت های خصوصی را مشاهده خواهید کرد همچنین کافی شاپ و مدیریت نیز در این طبقه واقع شده اند.
بعد از یک آب تنی چند ساعته در آبی داغ باید سری به طبقه ی سوم بزنید. وجود شهربازی و فست فود می تواند هیجان شمار برانگیزد و روحیه ای دوباره به شما دهد. علاوه بر این در طبقه ی سوم مجتمع آبدرمانی شهر آفتاب فروشگاه هایی با محوریت عرضه ی محصولات مربوط به آبدرمانی را خواهید یافت. در طبقه ی چهارم یک رستوران خانوادگی و سفره خانه ی سنتی وجود دارد که با عرضه ی غذاهای محلی حال و هوایی خاص به مجموعه بخشیده است.
کل ظرفیت آبگرم شهر آفتاب سرعین صد و پنجاه نفر است که در نیم طبقه ی اول می توانند اقدام به تعویض لباس و پذیرش نمایند. در آبگرم شهر آفتاب چندین بخش مختلف و جالب وجود دارد که حتما باید به آن ها سری بزنید، تونل آب سرد در مجموعه ی شهر آفتاب در کنار سونای خشک واقع شده است و بعد از استفاده از سونا و آب گرم جنبه ی درمانی دارد. جکوزی های موجود در شهر آفتاب دو نوع هستند، اولی مربوط به پشت و پا و دومی برای کل بدن.
از دیگر محاسن آبگرم شهر آفتاب بخش ماساژ درمانی است. در این بخش می توانید از انواع ماساژهای سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ کالیفرنیایی و … بهره ببرید. بعد از یک آب تنی خوب در آبگرم شهر آفتاب سرعین انجام ماساژ می تواند بدن و ذهن شما را آرام سازد و احساس آرامش بیشتری به شما دهد. علاوه بر تمام این ها وجود وای فای رایگان در مجموعه ی شهر آفتاب از مزیت های این آبگرم می باشد. کافی شاپ و رستوران نیز همانند دیگر آبگرم های سرعین جز جدا نشدنی آبگرم هاست.

در روز های آینده مقاله ی بهترین آبگرم سرعین را کامل تر خواهیم کرد تا با دیگر آبگرم های موجود در شهر که هر کدام بهرین هستند در نوع خود آشنا شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.